קוראים יקרים,

השפעת האירועים הגלובליים מורגשת גם בישראל והדיווחים על חברות שמפטרות עובדים נעשים תכופים יותר ויותר. ובכל זאת, עיון באתרי חיפוש עבודה ובמודעות הדרושים מלמד שלצד התחזיות על העלייה באבטלה, קיימת עדיין דרישה לעובדים רבים במגוון מקצועות.

ואולם, בעתות כאלה יש לזכור כי התחרות על כל משרה פנויה הולכת וגדלה ולכן קיימת חשיבות רבה לא רק לניסיונכם ולכישוריכם האישיים, אלא גם ל"עטיפה" - לדרך שבה אתם מחפשים עבודה, לאופן כתיבת קורות החיים, להופעתכם בראיון העבודה ולפרמטרים דומים נוספים.
בגיליון החודש תוכלו לקרוא מאמר על "טעויות של מחפשי עבודה" שיסייע לכם להימנע מטעויות אלה ולשווק את עצמכם טוב יותר מול המעסיקים הפוטנציאליים.

עוד בגיליון הנוכחי : נתוני סקר שערכה חברת אורטל, העוסק בעיתוי הנכון להעלאת נושא ציפיות השכר במהלך ראיונות העבודה השונים והמלצות כיצד נכון לפעול; מידע על הסניף החדש של אורטל בבת ים ופרטים על כמות המשרות בתחומים השונים שתוכלו למצוא באתר אורטל.

קריאה מהנה,
צוות אורטל משאבי אנוש

טעויות נפוצות של מחפשי עבודה - כיצד להימנע מהן ?

אתה שולח קורות חיים בלי סוף, הולך לראיונות רבים, ועדיין – לא הצלחת למצוא את המשרה המיוחלת, למרות שפעמים רבות נראה שאתה מתאים לה על- פי כל הדרישות. אז מה הבעיה ? מסתבר שרבים ממחפשי העבודה מקטינים את סיכוייהם להתקבל למשרה המבוקשת רק בשל מס' טעויות בדרך.
המומחים של אורטל משאבי אנוש מסבירים כיצד להימנע מהן...

לקריאת המאמר המלא

באיזה שלב בראיונות עבודה את/ה מעלה את נושא ציפיות השכר ?
 
מסקר שערכה חברת אורטל משאבי אנוש בקרב כ- 800 גולשים באתר החברה, עולה כי 46% ממחפשי העבודה נמנעים, במהלך ראיונות העבודה, מלהעלות את נושא ציפיות השכר שלהם וממתינים עד שהמראיין יעלה את הנושא, גם אם מדובר בשלב מתקדם.
עוד עולה מהסקר כי 27% מבררים מסגרת כללית עוד לפני קביעת הראיון, 21% מעלים את הנושא בראיון הראשון ו- 6% מעלים את נושא השכר בראיון העבודה השני.
באורטל ממליצים לך באיזה שלב להעלות את נושא ציפיות השכר שלך...

סקר בנושא ציפיות שכר של מחפשי עבודה
לקריאת הכתבה המלאה

סניף אורטל החדש בבת-ים פותח לך דלת לעולם התעסוקה


אורטל משאבי אנוש ממשיכה להתרחב ופותחת סניף חדש בבת-ים, המצטרף ל- 29 סניפי החברה הפזורים בכל רחבי הארץ.

הסניף ממוקם ברחוב בלפור 87 בעיר.

דרכי ההתקשרות - טל': 03-5071077 פקס: 03-5071088 דוא"ל: jobsby@ortal-hr.co.il 

לרשימת הסניפים המלאה

אורטל ולעבודה - למה לחפש עבודה כשאפשר למצוא?