קוראים יקרים,

לקראת השנה החדשה, אורטל משאבי אנוש שמחה להשיק שירות חדש למחפשי העבודה הרשומים במאגרינו – ניוזלטר חודשי.
הניוזלטר יישלח אליכם באמצעות הדוא"ל ויכלול מאמרים וטיפים מקצועיים, שיוכלו לסייע לכם בחיפוש עבודה ובקידום הקריירה.
הגיליון הראשון כולל מאמר בנושא: צומת דרכים מקצועית כהזדמנות לצמיחה ולגדילה, ובאמצעותו תוכלו ללמוד כיצד ניתן להפיק מתקופת חיפוש העבודה את המירב ברמת ההתפתחות האישית והשגת המטרות.
זהו הזמן והמקום לאחל לכל אחד ואחת מכם, שתהא זו שנה טובה ומאושרת, שנה של הצלחה ומימוש עצמי, שנה של הגשמת המטרות והשאיפות, שנה של שמחה.


בברכת חג שמח,
צוות אורטל משאבי אנוש

צומת דרכים מקצועית כהזדמנות לצמיחה ולגדילה / שרית אמיתי

אחד האתגרים הגדולים שעומדים בפני מי שנמצא בפרשת דרכים מקצועית בתהליך חיפוש עבודה, היא היכולת להכיל את חוסר הוודאות שקיים בתקופה זו. אין בהירות לגבי העתיד, לא ברור מתי נחזור למסלול ואיך הוא יראה. קמים כל בוקר ואין במה להיאחז. גם מי שמאוד בטוח בעצמו ויודע בתוך תוכו "שיהיה בסדר בסוף" חווה חוסר נוחות ובעיקר סקרנות גדולה אבל לרובינו זו תקופה של דאגות וחששות וחוויה של חוסר שליטה במצב. לכולנו קשה עם חוסר ודאות וגם כל מי שנמצא במערכות "יציבות" של עבודה חי כאילו יש ודאות אבל זה רק בכאילו.
מי מאיתנו יודע מה צפוי לו מחר ? אז איך מתמודדים ? מה יכול לתמוך בנו לעבור את תקופת חיפוש העבודה בנינוחות ובאפקטיביות ? מה יכול להפוך את הבעיה לאתגר ? מה יתמוך בנו להכיל את חוסר הודאות ואף ליהנות ממנה ?...

 

למאמר המלא

מבצע הגרלת רכב במתנה מסתיים

בימים אלה מסתיים מבצע הגרלת הרכב של חברת אורטל משאבי אנוש. במסגרת המבצע, אלפי המועמדים שהתקבלו לעבודה באמצעות חברת אורטל והתמידו בה שלושה חודשים ומעלה, נכנסו ישירות להגרלה. הפרס לזוכה : מכונית שברולט אבאו 5 החדשה במתנה. ההגרלה תיערך בחודש דצמבר – ועל תוצאותיה נעדכן בהמשך. 

בהצלחה לכולם!

 

אורטל ולעבודה - למה לחפש עבודה כשאפשר למצוא?