קוראים יקרים,

"אחרי החגים" כבר כאן, כולנו חוזרים לשגרה והגיע הזמן להתחיל לעשות את כל מה שדחינו, (כן, כן, מה לעשות, זה כולל גם חזרה, לחסה ולשאר הירקות...). בסימן של התחלות חדשות, זו העת גם לשנס מותניים ולהקדיש מאמץ יתר למציאת העבודה החדשה שלכם. אז נכון שהכותרות בעיתונות עוסקות בתחזיות פסימיות של עליה באבטלה, אך בשטח הדבר עדיין לא בא לידי ביטוי וקיים ביקוש גדול לעובדים במגוון תחומים ומקצועות.

אם גם אתם, כמו מחפשי עבודה רבים, תוהים מהיכן ניתן להתחיל את הקריירה, כשאין בידיכם ניסיון במקצוע כלשהו, תוכלו בניוזלטר הפעם לקרוא כיצד להתחיל את הקריירה באמצעות עבודה המאפשרת גם גמישות ועבודה במשמרות וגם יכולה להוות מקפצה לקריירה עתידית במגוון תחומים. הדבר מתאים לחיילים משוחררים ולסטודנטים שאך סיימו את לימודיהם.


גם אלו הנמצאים כבר בעיצומה של הקריירה אך מסיבות שונות נאלצים בימים אלה לחפש עבודה חדשה, יכולים למצוא במאמר הצעה לפיתרון כיצד להתברג באחת החברות המובילות במשק בתחומי הפיננסים, הביטוח, התקשורת ועוד. זאת באמצעות תפקיד שונה מתחום עיסוקם עד כה, אך כזה המהווה דריסת רגל בחברות הללו ואפשרויות הקידום בו וההשתלבות בתפקידים אחרים בחברה אינן מוגבלות.

עוד בגיליון הנוכחי, מידע על הסניף החדש של אורטל באור יהודה ופרטים על יריד חיילים משתחררים שייערך בגני התערוכה בת"א.

בהזדמנות זו, ערב פתיחת שנת הלימודים האקדמאית (בתקווה שתיפתח במועדה), אנו מבקשים לאחל לכל הסטודנטים/ות החדשים והממשיכים הצלחה בלימודים !


קריאה מהנה,
צוות אורטל משאבי אנוש

מוקדי שירות לקוחות כמקפצה לקריירה

צעירים רבים, בתחילת דרכם המקצועית, מתלבטים באיזה כיוון של קריירה לבחור. בין אם מדובר במשוחררים טריים מהצבא ובין אם מדובר בסטודנטים, הצעדים הראשונים בשוק העבודה אינם פשוטים, ולעיתים קרובות יכולים להתוות את מסלול הקריירה העתידי. היות ומדובר בעבודות שאינן קבועות ולרוב מוגדרות כ"עד ש..." (עד שאחסוך כסף לטיול בחו"ל, עד שאסיים את הלימודים וכדומה) רבים נוטים להקל ראש בבחירתן, כשהשיקול העיקרי, אם לא היחיד, הינו גובה השכר. כיצד, אם כן, לבחור את העבודה שתסלול לך את הדרך לקריירה שאתה שואף אליה ובה בעת ליהנות מגמישות בשעות העבודה ומיכולת לצאת לחופשה ארוכה ולנסוע לחו"ל ?

"עבודה במוקד שירות לקוחות יכולה לפתוח לך דלת לקריירה ארוכת טווח", אומרת זהבית נבון, בת 32 משדה יעקב, ,בנקאית במחלקה העסקית בבנק הפועלים. "התחלתי לעבוד במוקד הטלפוני של בנק הפועלים ולאחר כחצי שנה נערך מכרז למסלול הכשרה ניהולית.

למאמר המלא

סניף אורטל החדש באור יהודה פותח לך דלת לעולם התעסוקה


אורטל משאבי אנוש ממשיכה להתרחב ופותחת סניף חדש באור יהודה, המצטרף ל- 28 סניפי החברה הפזורים בכל רחבי הארץ.

הסניף ממוקם ברחוב יחזקאל קזז 12 בעיר.
דרכי ההתקשרות - טל': 03-7354700 | פקס: 03-7354701 | דוא"ל: jobsor@ortal-hr.co.il 

לרשימת הסניפים המלאה

 

עדכון: הסניף נסגר.

אורטל בכנס לחיילים משתחררים

הכנס המרכזי לחיילים משתחררים, המתקיים 3 פעמים בשנה בגני התערוכה בת"א, יתקיים הפעם בתאריכים 5, 6, ו-9 בנובמבר בין השעות 9:00-17:00, בביתן מס' 15.
הכנס מציע מקומות עבודה, הצעות ללימודים, קורסים, ועוד.
כבכנסים קודמים, אנו, נציגי חברת אורטל, נהיה שם גם הפעם בביתן מרשים, ונאפשר לחיילים/ות המבקרים/ות בו להירשם ולקבל, מיד עם שחרורם, הצעות עבודה על פי שאיפותיהם ותחומי העניין שלהם .


חברת אורטל מאחלת הצלחה רבה באזרחות לכל המשתחררים/ות !
למציאת משרות המתאימות לחייילים/ות משוחררים/ות

אורטל ולעבודה - למה לחפש עבודה כשאפשר למצוא?