קוראים יקרים,

כמידי שנה בחנוכה, גם השנה נערך לאחרונה השירותרום למען חיילי צה"ל. לרגל זאת, החלטנו בניוזלטר הפעם להקדיש את אחד המאמרים לחיילים שהשתחררו לאחרונה מהשירות הצבאי - אלה שעם שחרורם מתלבטים לא מעט באשר להמשך דרכם באזרחות. המאמר סוקר את האפשרויות המקצועיות העומדות בפניהם, ואת היתרונות והחסרונות שבכל כיוון.

גם מסיום השנה האזרחית לא התעלמנו בניוזלטר הנוכחי. כפרוייקט סיכום שנה בחרנו להעניק לכם אסופה של 60 (!) טיפים קצרים בדרך למציאת העבודה הבאה שלכם. המאמר מסכם, על קצה המזלג, את מגוון הטיפים והנושאים בהם עסקנו בניוזלטרים במהלך השנה.

עוד בניוזלטר הפעם, חמישה דברים שאולי לא ידעתם על סניף בת ים, החוגג בימים אלה שנה לפעילותו.

קריאה נעימה.

מי מעדיף עבודה מועדפת?

משוחררים טריים?
קודם כל ברכות.

זהו, השירות הצבאי מאחוריכם, עם כל החוויות (הנעימות והפחות נעימות...), העייפות הכרונית והקיטורים. ממבט לאחור, נראה שזה עבר מהר, נכון? או אולי זה רק למביטים מהצד.... בכל אופן. ברוכים הבאים לאזרחות. ושיהיה בהצלחה. מה עכשיו? נוסעים מיד לטיול הגדול או שקודם מעדיפים לעבוד קצת? בדיוק על זה רצינו לדבר איתכם. על המושג " עבודה מועדפת ", או "עבודה נדרשת". בוודאי כבר שמעתם, אבל מה זה אומר בדיוק ולמי זה כדאי? מהם היתרונות והחסרונות של עבודה כזו?

המומחים של אורטל משאבי אנוש עושים סדר בדברים.


לקריאת המאמר

60 טיפים קצרים למחפשי עבודה

כללי עשה ואל תעשה בדרך לעבודה הבאה שלך

לכבוד סוף השנה האזרחית, החלטנו לסכם עבורכם את עיקרי הטיפים הקשורים לחיפוש עבודה, שהובאו אליכם מפי המומחים של אורטל במהלך השנה. חלקם ידועים פחות וחלקם יותר, אך חשוב לזכור כי מדובר כאן ב"קצה המזלג" בלבד. פירוט ניתן למצוא במאמרים הרלוונטיים בקישורים הנלווים.

לקריאת 60 טיפים למחפשי עבודה

סניף בת ים חוגג שנה


לרגל המאורע, הנה 5 דברים שיש סיכוי סביר שלא ידעתם על הסניף:

1. אורטל הינה חברת כ"א היחידה שיש לה סניף בבת ים (לא כולל תחום הסיעוד) . ולא, אין לזה שום קשר לכך שאחוז ניכר מכלל עובדי החברה הינם תושבי העיר בעבר או בהווה.

2. במהלך שנת 2009 מצא הסניף עבודה ל- 1,012 מחפשי עבודה, שהתקבלו למקומות עבודה בחברות המובילות במשק. אחד מהם גר ממש מול הסניף ונכנס אליו במקרה בדרך לקנות שווארמה....

3. הצוות המקצועי בסניף מונה 4 יועצי/ות השמה, שעושים עבודה (וגם רעש....) כמו 20 עובדים.

4. אף אחד מהצוות לא נולד/ה בבת ים, אך שתיים מהן התאהבו בעיר (או בבן העיר) ועברו לגור בה.

5. סניף אורטל בבת ים הינו מהסניפים המצטיינים של אורטל באזור המרכז. הצוות מקבל מכתבי תודה רבים ממועמדים שמצאו באמצעותו עבודה, ופעם אף קיבלה אחת היועצות זר פרחים ענק (שלצערה הורכב דווקא מהפרחים אליהם היא אלרגית....

תושבי/ות בת ים והסביבה
למה לחפש עבודה כשאפשר למצוא?
סניף בת ים, רחוב בלפור 52 
טל': 03-5070177, 03-5060356
  jobsby@ortal-hr.co.il 


לרשימת הסניפים באורטל

יש לך הצעות / רעיונות לשיפור הניוזלטר ?
רוצה להציע נושאים למאמרים בתחום חיפוש עבודה ?
נשמח לשמוע את דעתך

אורטל ולעבודה - למה לחפש עבודה כשאפשר למצוא?