קוראים יקרים,

השבוע (ליתר דיוק ב-21.6 ), החלה באופן רשמי עונת הקיץ. החום הכבד ואווירת החופשה גורמים לחלק ממחפשי העבודה להקפיא את תהליך חיפוש העבודה, או לפחות להאט את הקצב, וחבל. דווקא בקיץ קיימים תחומים רבים שבהם יש דרישה גוברת לעובדים, ועל כך תוכלו לקרוא ב בניוזלטר הפעם.

עוד בניוזלטר, טיפ החודש העוסק בהיערכות סטודנטים לשנת הלימודים הבאה מבחינה תעסוקתית.

קריאה נעימה
וקיץ קריר

קיץ קיץ כמה חם – דרושים עובדים בתחומים קיציים

הנה בא הקיץ וכולם בים... אחד חושב על בית, אחד על עבודה...." אומר השיר.
ואתם? איך אתם עומדים להעביר את הקיץ הקרוב?

אנו מניחים שאתם, כמו מחפשי עבודה רבים, תמשיכו במאמציכם למצוא עבודה גם בחודשי הקיץ. אם בעבר, הייתה תפיסה שבקיץ מרבית החברות בחופשה ולכן גיוסי עובדים חדשים נעצרים, הרי שכיום ידוע שבמרבית החברות הגיוסים ממשיכים כרגיל, ובתחומים מסוימים אף גוברת הדרישה לעובדים לקראת הקיץ ובמהלכו. אז לקראת העונה החמה, להלן כמה תחומים שבהם גובר הביקוש לעובדים.

להלן כמה תחומים שבהם גובר הביקוש לעובדים.

מחפשי העבודה בתחומים אלה – זו ההזדמנות שלכם.

חשוב לציין – במרבית החברות המתגברות את עובדיהן מדובר במשרות המוגדרות כקבועות. כך, למרות שמדובר בגיוס עובדים לקראת הקיץ – אין הכוונה לסיים את העסקתם בסופו.


למאמר המלא

טיפ החודש

סטודנטים – זה הזמן למצוא לעצמכם עבודה נוחה עם אפשרויות קידום:

אם אתם סטודנטים, סביר להניח שאתם בעיצומה של תקופת הבחינות או, ברי המזל מביניכם, כבר בסופה. נכון שכל מה שאתם רוצים כרגע זה להיות בחופש? זה מובן לגמרי, וכמובן מגיע לכם אחרי הלימודים והבחינות. אבל, וסליחה שאנחנו משביתי שמחות בעניין הזה, צריך לחשוב גם קדימה.

במהלך השנה מציעות חברות רבות עבודה לסטודנטים בתפקידים של נציגי שירות ומכירה – מדובר במשרות שוות במיוחד שיתנו לכם דריסת רגל בחברות הגדולות במשק ושמהן תוכלו להתקדם לתפקידים נוספים – אך כאלו שנדרש לעבור בהן קורס הכשרה בן מספר שבועות במשרה מלאה. (להבהרה: הקורס בלבד הוא במשרה מלאה, העבודה עצמה היא במשמרות גמישות ומתאימה מאוד לסטודנטים)..

רוב הסטודנטים לא יכולים לעבור קורס שכזה במהלך שנת הלימודים, וכך מפספסים משרות שעשויות להתאים להם במיוחד. חופשת הקיץ היא הזדמנות מצויינת למצוא את המשרה המתאימה לכם לתקופת הלימודים, לעבור את הקורס, וליהנות כל השנה מעבודה מתגמלת, משמרות גמישות, אפשרויות קידום וניסיון שאח"כ ישמש אתכם למשרות הבאות שלכם.

בהצלחה!

יש לך הצעות / רעיונות לשיפור הניוזלטר ?
רוצה להציע נושאים למאמרים בתחום חיפוש עבודה ?

אורטל ולעבודה - למה לחפש עבודה כשאפשר למצוא?