אורטל בפייסבוק

משרה יומית ל-23/11/17

קרא/י עוד
נציג/ת שירות טלפוני לחברת ביטוח גדולה בפתח תקוה דרושים/ות נציגי/ות שירות לקוחות לפרויקט...

מצאו עבודה לפי תחום

 • קמעונאות
 • בחר/י תחום מועדף לעבודה

  סגור חלון
 • תעשייה
  ולוגיסטיקה
 • בחר/י תחום מועדף לעבודה

  סגור חלון
 • מנהל
  ומטה

  בחר/י תחום מועדף לעבודה

  סגור חלון
 • שירות
  ומכירה

  בחר/י תחום מועדף לעבודה

  סגור חלון
 • היי-טק

  בחר/י תחום מועדף לעבודה

  סגור חלון
הצג הכל ›
כתיבת קורות חיים

קורות החיים שלך הם כרטיס הביקור שלך לחיפוש עבודה, ומהווים הליך שיווק ראשוני בפני המעסיקים. עליך לגרום לקורא/ת להתמקד בקורות החיים שלך, מבין קורות חיים רבים המונחים על שולחנו/ה. כתיבת קורות חיים נכונה תעשה את העבודה ולכן יש כמה כללים חשובים. אם כן, כיצד כותבים קורות חיים ש"יעשו את זה" ?

קרא/י עוד
הכנה לראיון עבודה

כאשר הנך מוזמן/ת לראיון אישי בחברה, פירוש הדבר שניצבת לפניך הזדמנות חד פעמית להרשים ולהתקבל לעבודה. על מנת שתצליח/י בראיון עבודה,מומלץ לפעול על-פי השלבים הבאים -

קרא/י עוד
הצג הכל ›
ראיון עבודה - לא מה שחשבת

ראיון עבודה הוא לרוב אמצעי לראות האם אני מתאים למקום העבודה, אך לא פחות חשוב, לבחון האם מקום העבודה מתאים לי. לעיתים תזומן לראיון עבודה מחוץ למשרדי החברה, מסיבות שונות, דבר שיימנע ממך להתרשם, לפחות בשלב הראשון של תהליך הגיוס, ממקום העבודה המיועד. במאמר זה נפרט על הסיבות לקיום ראיון עבודה מחוץ למשרדי החברה, ועל הדרכים שלך לאסוף את המידע הנחוץ לך לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך.

קרא/י עוד
קיץ קיץ כמה חם – דרושים עובדים בתחומים קיציים

לקראת העונה החמה, להלן כמה תחומים שבהם גובר הביקוש לעובדים. מחפשי העבודה בתחומים אלה – זו ההזדמנות שלכם: חשוב לציין – במרבית החברות המתגברות את עובדיהן מדובר במשרות המוגדרות כקבועות. כך, למרות שמדובר בגיוס עובדים לקראת הקיץ – אין הכוונה לסיים את העסקתם בסופו.

קרא/י עוד

אורטל ולעבודה - למה לחפש עבודה כשאפשר למצוא?

אתר אורטל ולעבודה הנו אתר דרושים, בו תוכלו למצוא הצעות עבודה המתעדכנות באופן שוטף, ובנוסף עשרות טיפים ומאמרים מקצועיים בנושא: חיפוש עבודה, כתיבת קורות חיים, עבודה מועדפת, איך עוברים ראיון עבודה, באילו תחומים דרושים עובדים ועוד. וכל זאת, ללא תשלום.

שלח/י לחבר/ה

שלחו קורות חיים

הכי פשוט, ללא הרשמה.
אין ברשותך קורות חיים?
רוצה לשדרג את קורות החיים?
ממשק הכנת קורות חיים בחינם.
(פניות מתאימות בלבד תיעננה)
דיווח על טעות במשרה